Вітаю Вас, Гість
Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1 2 3 4 »
Показано 1-15 з 47 повідомлень
47. Darina Novikova [zariknazarik]  (03.04.2015 13:44) E-mail
0   Спам
Шановна Олено Миколаівна! Дякуємо за вашу майстерність! Уміння працювати  і спілкуватись зі студентами говориться про Ваш професіолізм. Ваші лекції та практичні заняття дуже цікаві. Ви викладач з великої літери,який не тільки навчає,але й виховує у наших душах любов та повагу до рідного слова!

46. Евгенія   (03.04.2015 13:26) E-mail
0   Спам
Шановна Олено Миколаївно! Дякуємо вам за змістовні та цікаві лекції. За те що повністю віддаєте себе роботі, виховуєте в наших сердцах людяність та патріотизм. Зичимо професійних успіхів,сімейного затишку та мирного неба над головою!

45. Мария Мокренко [mashamokrenko]  (03.04.2015 13:21) E-mail
0   Спам
Олена Миколаївна , ваші лекції , це невичерпне ждерело знань . Ви для нас приклад для наслідування , авторитет . . Дякуємо вам за вашу самовідданість , за вашу терплячість .
З великою повагою і вдячністю , студенти -випускники !

44. Юлия Кириченко [Yulia--UA]  (03.04.2015 13:06) E-mail
0   Спам
Шановна Олено Миколаївно! Ми дуже дякуємо Вам за цікавий та корисний матеріал викладений нам на заняттях. Ми почерпнули багато корисної інформації для себе. Бажаємо Вам творчого натхнення та вдячних студентів

43. Julia Katorgina [julia-green]  (03.04.2015 12:31) E-mail
0   Спам
Шановна Олена Шановна Олено Михайлівно!Ваша копітка праця та сила слова допомагає нам якнайповніше зрозуміти красу української мови.Від щирого серця хочу подякувати за вас за цікаві пари,за ті знання,які неодмінно знадобляться нам у майбутньому.
З найкращими побажаннями,студетка-заочниця 5 курсу СДПУ ім. А. С. Макаренка,Каторгіна Юлія.

42. Анна   (28.02.2015 06:15)
0   Спам
Шановна Олено Миколаївно!
Вперше за Вашою роботою мені довелося спостерігати на засіданнях кафедри хімії та МНХ під час передзахисту кандидатських дисертацій. Відверто кажучи, я була вражена Вашою розсудливістю, послідовністю викладення думок, виваженістю рішень та культурою Вашого мовлення. Я тоді навіть не здогадувалася, що матиму нагоду стати Вашою ученицею. Курс «Культура наукової української мови», автором якого є Ви, якнайкраще задовольняє потреби аспірантів, що тільки починають свій шлях у науковий світ. Тому, приміть слова вдячності за ті знання, той досвід, яким Ви ділилися з нами на Ваших заняттях. Я з впевненістю можу сказати, що Ви, Олено Миколаївно, одна з не багатьох викладачів, яких хочеться наслідувати, і знайомством з якими я пишаюся.
З повагою та щирою вдячністю, аспірантка СумДПУ імені А.С. Макаренка Семиліт Анна Сергіївна.

41. Лілія   (27.02.2015 22:21)
0   Спам
Формування високої культури мовлення є невід’ємною ознакою загальнолюдської культури. Для спеціаліста будь-якого профілю культура усного й писемного мовлення є не лише відображенням його вихованості, інтелігентності, чистоти помислів та вчинків, а й визначає в цілому культуру його праці і, що особливо важливо, культуру взаємин у щоденному спілкуванні в найрізноманітніших сферах мовленнєвої діяльності.
Шановна Олена Миколаївна. Якщо метою Ваших занять було навчити нас, аспірантів, комунікативної майстерності, мовленнєвої правильності, спрямувати нашу увагу на особливості культури мови та культури мовлення, то Вам це вдалося. Ваш професіоналізм, педагогічна майстерність, компетентність, відповідальність надихають нас. Висловлюю Вам глибоку вдячність за невтомну працю, творче ставлення до роботи та цінні поради, які ми отримали, вивчаючи курс «Культура наукової української мови».
З повагою, аспірантка СумДПУ імені А.С.Макаренка Кіріченко Лілія.

40. Андрій Никифоров   (27.02.2015 18:04)
0   Спам
Шановна Олено Миколаївно, дозвольте висловити свою подяку за теорію і практику в навчанні, провадження нас, ваших учнів, в світі науки та рідної мови.
З повагою, аспірант СумДПУ ім.. А.С. Макаренка Никифоров Андрій.

39. ІРИНА   (27.02.2015 16:55) E-mail
0   Спам
Вельмишановна Олено Миколаївно! Спасибі Вам за змістовні, доступні, грунтовні, цікаві лекції з дисципліни "Культура фахової української мови". Ваші лекції випромінюють тепло, доброту, взаємопорозуміння. Заслуговують на велике схвалення Ваші наукові поради щодо написання, оформлення дисертаційної роботи, а саме: як правильно пов’язати усі компоненти наукового тексту. Олено Миколаївно, Ви для мене яскравий приклад обізнаного, сучасного педагога! Ви, дійсно фахівець своєї справи! Самі найкращі побажання Вам, здоров’я, натхнення, професійних злетів? З повагою, аспірантка Кравченко Ірина.

38. Віта   (27.02.2015 14:48)
0   Спам
Шановна Олено Миколаївно!
Прийміть слова щирої вдячності за той незамінний досвід, яким Ви ділились із нами, аспірантами, на лекціях з дисципліни «Культура наукової української мови». Ваш високий професіоналізм, компетентність, доброзичливість, ентузіазм, педагогічний талант і відданість у Вашій благородній справі стали для мене взірцем. Земний уклін Вам за натхненну працю, за Ваше вміння долати життєві труднощі, за Ваше причастя мудрості й добра! Нехай Божа милість і благословення оросять Ваше життя, а мир, любов і злагода навіки запанують у Вашій оселі! З повагою, аспірантка СумДПУ імені А.С. Макаренка Бутенко Віта Григорівна.

37. Юлія   (26.02.2015 21:46)
0   Спам
Олено Миколаївно!
Дякую Вам, перш за все - за підтримку!Мені, як молодому вченому, який робить перші кроки у наковій діяльності, не вистачало людини-взірця, яка іде шляхом науковця в наш нелегкий час. Дякую Вам, за те, що поділилися досвідом наукової роботи, висвітлили реалії сучасного наукового "світу".
Бажаю Вам успіхів, міцного здоров'я, творчого натхнення.
З повагою, аспірантка СДПУ ім. А.С. Макаренка Горських Юлія

36. Людмила   (26.02.2015 18:57) E-mail
0   Спам
Моє знайомство з Оленою Миколаївною відбулося завдяки відвідуванню лекцій з дисципліни «Культура наукової української мови». Враження перевершили всі мої сподівання. Заняття були яскравими, новаторськими, продуктивними і проводилися у вільній атмосфері. Під час лекцій Олена Миколаївна майстерно проаналізовувала сучасний стан проблеми написання наукової роботи. Були ретельно розглянуті актуальні питання: про організацію, написання, оформлення науково-дослідної роботи; про майстерність володіти і вміння доносити слухачеві свою думку; про здатність слухати і відстоювати свою позицію.
Загалом хочу сказати, що відразу відчувається любов Олени Миколаївни до своєї професії, колег, студентів. В народі про таких говорять – «фахівець від Бога». Щиро Вам вдячна за прослуханий курс! Бажаю міцного здоров’я, духовного піднесення, душевного спокою і професійної наснаги! З повагою аспірантка СумДПУ імені А.С. Макаренка Людмила Демченко.

35. Анна   (27.11.2014 23:28) E-mail
0   Спам
Хто ми є? Могутні велетні, які можуть змінювати світ, чи піщинки світобудови? Звідки бере початок наше коріння? Варто впливати на оточуюче середовище зараз, чи може варто прислухатися до того, ким ми є насправді? Можливо, потрібно вбирати живодайну енергію цілющої української землі і підтримувати традиції, які були закладені нашими предками. Олено Миколаївно, Ваші лекції дозволили поглянути на наш світ по-новому, дозволили прислухатися до найтонших порухів душі, в якій живе дух нескореного українського світосприйняття. Мені дуже подобається Ваша манера викладу матеріалу. Ваші лекції сприймаються не на рівні сухого викладання, а на рівні живої співбесіди, коли кожен студент може висловити свою думку, докопатися до істини, пізнати щось нове і незвичайне.
Надзвичайно рада живій співраці з Вами! Кожне заняття стає для мене новим відкриттям, після якого я отримую масу гарних емоцій.
З повагою, студентка 5го курсу Інституту філології (252 група), Тимошенко Анна.

34. Юлія   (27.11.2014 22:43) E-mail
0   Спам
В кожного в житті є такі люди, завдяки яким ми починаємо змінюватися, рости морально, які змушують нас розвиватися, удосконалюватися, які вкладають у нас частину власної душі, бажаючи, щоб вона розрослася і зміцнилася, а згодом переродилася у гідну особистість. Цією людиною є Ви, Олено Миколаївно! Ваша майстерність, відданість справі, уміння працювати і спілкуватися з людьми, вміння зацікавити своїм предметом - це те, що робить Вас Викладачем з великої літери. Ви - Викладач від Бога. Тож щиро дякуєм Вам за цікаві заняття та відчайдушну відданість своїй справі.

З повагою і найкращими побажаннями студентки V курсу - Герасименко Аліна та Тесленко Юлія.

33. Віолетта Харченко   (27.11.2014 22:12)
0   Спам
Доторкнутися до справжнього! Зрозуміти своє минуле, усвідомити теперішнє й замислитися про майбутнє! Саме до цього спонукає кожне заняття з Вами, Олено Миколаївно. Ви розпалюєте студентську цікавість,та жагу до знань до такої міри, що дивлячись на предмет, явище та ін. речі, про які йшлося на парі, відразу пригадуєш натхненну розповідь, а в голові вже вибудовується причинно-наслідковий ряд асоціацій, пов'язаний з певною традицією, обрядом або віруванням. Це свідчить про те, що саме Ваші лекції та практичні заняття не тільки сприяють інтелектуальному розвитку, а й збагачують душі своїх вихованців живлющою силою українського слова, українського народу.
Щиро дякую Вам за те, що допомагаєте нам майструвати обереги душ і сердець наших.....


Ім`я *:
Email *:
WWW:
Код *: