Вітаю Вас, Гість
Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: « 1 2 3 4 »
Показано 31-45 з 47 повідомлень
17. Євгенія   (18.02.2014 00:44)
0   Спам
Шановна, Олено Миколаївно!
Завдяки Вашим заняттям, я зрозуміла, що наукова мовна культура – є важливою складовою успішності у професійній діяльності дослідника. Щиро дякую Вам за корисні поради, настанови, які знадобляться мені в майбутньому науковому житті.
На всіх заняттях панувала творча, доброзичлива і дружня атмосфера – все це допомагало повірити в себе та свої сили.
Вітаю Вас з Днем спонтанного прояву доброти! Бажаю міцного здоров’я, творчих успіхів та нехай на Вашому шляху зустрічаються тільки добрі, позитивні і небайдужі люди.
З повагою,
аспірантка СумДПУ імені А.С. Макаренка
Євгенія Колесник

16. Світлана Колесникова   (21.06.2013 09:11)
0   Спам
Шановна Олено Миколаївно!!!!
Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до своїх учнів, до рідного краю.
Ваше серце завжди наповнене співчуттям, добротою і милою приємністю.
Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь зі студентами . Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.
Бажаю Вам, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя.
Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!
З повагою,
магістрантка ГНПУ ім.О.Довженка
Світлана Колесникова

15. Цимбал Тетяна   (30.04.2013 18:57) E-mail
0   Спам
До поки сонце світить з висоти,
Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
Ми Вам життям бажаєм твердо йти,
І дням наступним від душі радіти!
Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!

14. Цимбал Тетяна   (30.04.2013 18:56) E-mail
0   Спам
Шановна Олено Миколаївно!
Завжди, виходячи з аудиторії після Вашої пари, хотілося вирішити певне проблемне запитання, яке піднімалося кожного заняття. Щиро дякую за розуміння та підтримку, цікаві пари та творчі завдання. Говорять, що вчительська самосвідомість полягає у високій думці вчителя про гідність і значення своєї професії. Ви, Олено Миколаївно, вірите в кожне слово, що промовляєте до нас, пишаєтесь своєю професією і вчите нас завжди триматися гідно. К. Д. Ушинський говорив :"В організмі громадського виховання кожному призначено його справу: але найважливіший член у цьому організмі, без сумніву, є викладач і найближчий вихователь, якщо обидві ці посади не з'єднані разом..." Саме Ви стали для нас і викладачем і вихователем, поєднавши в собі ці дві справи!
Бажаю Вам здоров'я, творчої наснаги, успіхів у такій нелегкій роботі та простого жіночого щастя!!!

13. Микола Кавунник [kava]  (26.04.2013 02:44)
0   Спам
Дорога Олено Миколаївно!

    Висловлюю вдячність за корисно проведений у роздумах час, заохочення до пошуку нового. Будь-які зауваження чи пропозиції щодо проведених Вами пар будуть смішними й недолугими, чи є студент, якому курс видався не надто запашним?
    На заняттях я зазирнув у світ, про який, як пересічний студент, навіть не чув. Та й людина, яка вважає себе освіченою знайде багато невідомого й цікавого для себе, бо розширюється обрій тільки тоді, коли ти йдеш!
    Бажаю міцного здоров'я та бути в доброму гуморі, 

З повагою, студент V курсу Кавунник Микола

12. [Anyta]  (25.04.2013 22:42)
0   Спам
Шановна, Олено Миколаївно! Я дуже вдячна, що мала нагоду прослухати пари, на яких опановували навики, як провести урок з української мови, враховуючи при цьому інноваційні підходи. Використані наукові та методичні джерела на парах, розширили наш світогляд, поповнили голови мудрими знаннями. Особливо запам'яталися пари з Етнолінгводидактики. Відвідування занять для мене було, наче заглиблення в український світ та традиції. Ми почерпнули більше корисної інформації про роль українських символів не тільки у повсякденному житті, а також, як можна їх використати на уроках української мови.
Олено Миколаївно, низький Вам уклін за велику і мужню працю, за здобуті нові знання та корисно проведені пари. Здоров'я і творчого натхнення Вам на педагогічній ниві!
З повагою студентка 251 групи СумДПУ ім. А.С. Макаренка 
Бобирєва Анна

11. Зайцева Катерина   (25.04.2013 22:25) E-mail
0   Спам
Шановна, Олено Миколаївна! Величезне спасибі Вам, за надану нам можливість на заняттях дізнатися безліч нової та цікавої інормації, яку потрібно використовувати на уроках, не лише з української мови, а й на інших, якщо ми хочемо виховати патріотів, знавців національної культури! Дуже сподобались нестандартні занняття, на яких я відводила душу та відпочивала, фантазувала, знаходила логіку! Спасибі, за не сухість викладу матеріалу! Як можна не згадати про проведене заняття поза стінами університету (декупаж)! Я на хвильку відчула себе творчою людиною! Звичайно запам'ятались гості запрошені Вами, які проводили пізнавальні та корисні тренінги! Спасибі, що залишили у моїй душі дуже добру і світлу згадку про себе!
Від щирого серця, бажаю Вам сили, урівноваженості, яку зараз маєте, та мудрості у нелегкій праці, якою займаєтесь! Будьте завжди здоровою, потрібною і, як результат, ЩАСЛИВОЮ! З повагою, студентка V курсу СумДПУ ім. А.С. Макаренка, Зайцева Катерина!

10. Олеся Літвінова [lely]  (24.04.2013 12:51) E-mail
0   Спам
Шановна, Олено Миколаївно!

Хочу подякувати Вам за добре проведені заняття. ви завжди креативно та цікаво підходите до вивчення різних тем,
прививаєте любов до прекрасного, до рідної мови, до всього
українського.
Вмієте знаходити підхід до кожного студента. я рада.,що в нашому університеті є такий  прекрасний педагог.
Бажаю вам гарних студентів, міцного здоров'я,  успіхів на науковій ниві.
З повагою студентка 5 курсу СумДПУ імені А.С. Макаренка
Літвінова Олеся.

9. Олеся Літвінова [lely]  (24.04.2013 12:39) E-mail
0   Спам


8. Дарія Бардаченко [Dasha]  (23.04.2013 20:16)
0   Спам
Шановна, Олено Миколаївно! Дуже вдячна Вам за якісно проведені заняття зі студентами. Адже той багаж знань яким поповнилися наші недосвідчені голови, обов’язково знайдуть своє місце в житті.
Кожного разу приходячи на пари отримуєш багато цікавого, нового та корисного. І розумієш – я знаю, що нічого не знаю.
Як вдається такій тендітній та красивій жінці завжди все встигати. Я захоплююся вашим вмінням в поєднанні доброти, компетентності та відповідальності. Ви, як промінчик світла і друга мама. Завжди залишайтеся такою чуйною та відданою своїй праці і студентам. Дякуємо за неоціненний досвід винесений з занять і за те, що з’явилися в нашому житті.

7. Олена   (22.04.2013 17:00) E-mail
0   Спам
Шановна, Олено Миколаївно!!! Хочу висловити Вам свою щиру вдячність за Вашу педагогічну майстерність, талант, щире серце та душевну теплоту, якою Ви наповнювали кожну, проведену з Вами пару!! Та й не лише пару, а й кожну хвилинку!!!
Бажаю, щоб у Вас було здоров'я – його завжди не вистачає, щоб були веселощі – вони ніколи не заважають, щоб була удача – вона приходить нечасто, щоб була радість – з нею легше жити і щоб був достаток – він надає впевненість!
З повагою, студентка СумДПУ ім. А. С. Макаренка Медвідь Олена

6. Вікторія   (09.03.2013 00:06)
0   Спам
Шановна Олено Миколаївно!
Ваші заняття з курсу "Культура наукової української мови" завжди захоплюючі та інформативні, а Ваша педагогічна майстерність вражає і є взірцем, до якого має прагнути кожен викладач.
Дякую Вам, за потрібну та цікаву інформацію, яку ми отримали на заняттях, а також готовність ділитися з нами знаннями та досвідом.
Чудово, що існує інтернет-сторінка, де кожен, хто хоче написати хорошу наукову статтю, рецензію, підготуватися до виступу на семінарі чи конференції може знайти корисну інформацію.
Бажаю Вам здоров’я, наснаги, гармонії, професійного успіху та сімейного затишку.
Зі щирою вдячністю та пошаною,
аспірантка СумДПУ імені А.С. Макаренка
Донченко Вікторія

5. Юлія   (28.02.2013 22:55) E-mail
0   Спам
Шановна,Олено Миколаївно!

Висловлюю велику вдячність за Вашу професійну компетентність, культуру і красу української мови та педагогічний талант. Це безцінний досвід зустріти таку людину як Ви. Велике задоволення бути присутніми на заняттях з курсу "Культура української наукової мови". Дякую Вам за Вашу внутрішню красу, зовнішню гармонію та добре серце. Щиро бажаю Вам здоров'я, родинного щастя та творчої наснаги.

З повагою,
аспірантка СумДПУ ім. А.С. Макаренка
Юлія Гребеник

4. Юлія Самойлова [Юлія]  (28.02.2013 14:52) E-mail
0   Спам
Коли світять зорі - шлях стає світлішим; коли є міцні дуби, що тримають небо, - молодим пагінцям рости просторіше; коли поруч відчуваєш дружнє плече - ідеш упевніше; коли є мудрі вчителі та наставники - працювати легше, адже є на кого рівнятися, є на кого покластися. Нам дуже пощастило, що на своєму життєвому шляху ми зустріли таку людину як Ви, Олено Миколаївно. Ваша майстерність, відданість справі, уміння працювати і спілкуватися з людьми, вміння зацікавити своїм предметом - це те, що робить Вас Викладачем з великої літери. Ви - Викладач від Бога. Ваші заняття з курсу "Культура української наукової мови" - це для нас скарб. Стільки корисного, цікавого, потрібного Ви нам розповіли! Дякую Вам за Вашу мудрість, розуміння і бажання допомогти. Щиро бажаю Вам здоров'я, благополуччя, творчої наснаги і подальших професійних успіхів!

З повагою,
аспірантка СумДПУ ім. А.С. Макаренка
Юлія Самойлова

3. [krasalla]  (27.02.2013 11:29)
0   Спам
Шанована, Олено Миколаївно!

Висловлюю глибоку вдячність за Вашу професійнумайстерність, педагогічний талант, душевну щедрість та активну життєву позицію. Дякую Вам за ентузіазм,відкритість, творче ставлення до роботи та цінні поради, які ми отримали, вивчаючи курс «Культура наукової мови», щодо мовних засобів наукового тексту;
лексикографічної, термінологічної, бібліографічної культури дослідника;
культури дослідницької праці з науковим текстом; культури наукових текстів
різних жанрів.
Особливо хочетьсяВам подякувати за компетентність, відповідальність і доброзичливість. Ви уособлюєте гармонійне поєднання жіночої краси й інтелекту! Від усієї душібажаю Вам міцного здоров'я, щастя і благополуччя!

З повагою, 
аспірантка СумДПУ імені А.С. Макаренка
Красуля Алла Вікторівна


Ім`я *:
Email *:
WWW:
Код *: