Вітаю Вас, Гість
Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: « 1 2 3 4 »
Показано 16-30 з 47 повідомлень
32. Альона   (27.11.2014 20:44) E-mail
0   Спам
Шановна Олено Миколаївно!
Щиро дякуємо Вам за пари, на які завжди хочеться приходити. Книжний матеріал Ви доносите до студентів із новою свіжістю і цікавинкою, своїм позитивом і теплом можете тримати аудиторію годинами, при тому самі ж студенти не помічають плинність часу. Навіть така серйозна дисципліна як "Культура наукової української мови" стає доступною і дійсно цікавою. Для нас Ви стали взірцем сучасного педагога, який вміло пробуджує в наших серцях розуміння національної свідомості. Ви даєте можливість подивитися на звичні речі, про які, здавалось би, нічого невідомого для нас немає, зовсім по-іншому.
Бажаємо Вам творчого натхнення, процвітання на науковій та педагогічній ниві та вдячних студентів.

Із повагою, студенти V курсу СумДПУ ім.А.С.Макаренка, Боханова О., Колюка І., Литвиненко Ю., Шпак А.

31. Ірина   (27.11.2014 20:21) E-mail
0   Спам
Моє заповітне бажання - передати тобі ту життєву мудрість, яку називають умінням жити...
В. Сухомлинський
Олена Миколаївна, майстер своєї справи, істинний педагог, вкладає душу в свою роботу, тому проведені нею заняття нікого не залишають байдужими. По при те, що викладач глибоко володіє матеріалом, подає інформацію спокійно і невимушено, проводячи співбесіду, наводить цікаві приклади, тим самим забезпечує ефективне засвоєння наукового матеріалу. Засобом українського слова, в якому закодовані життєві істини й мудрість нашого народу, Олена Миколаївна виховує у студентів, майбутніх учителів-словесників, естетичний смак, любов до рідного слова і закликає до поціновування національних традицій. Дякуємо Вам за таку можливість - набиратися життєвої мудрості у справжнього Майстра.
Із повагою, студентка СумДПУ ім. А.С. Макаренка Ірина Гунченко

30. Юлія Шапошник   (27.11.2014 19:29)
0   Спам
Шановна Олено Миколаївно! На ваших заняттях кожен відчуває, що поринає в інший світ. У ньому можна відчути себе критиком (аналізуючи наукові роботи) чи українознавцем (досліджуючи безмежний світ української символіки, фольклорної спадщини). Ви повністю віддаєте себе справі виховання майбутніх вчителів. Ми вдячні за тепло та знання, якими ви ділитеся з нами!
З повагою, студентка V курсу СумДПУ ім. А. С. Макаренка, Шапошник Юлія.

29. Калин Аліна та Чайка Яна   (27.11.2014 19:19)
0   Спам
Протягом чотирьох років навчання доводилося відвідувати пари різних викладачів. Але серед них особливу увагу привертають заняття проведені Оленою Миколаївною Семеног. Своїм нестандартним підходом до викладання Олена Миколаївна Семеног демонструє характерні риси справжнього педагогічного майстра, чим, безумовно, приваблює до себе увагу кожного студента і не залишає байдужим та не зацікавленим до викладеного матеріалу. Тому від усього серця хочемо подякувати за ту "сродну працю", яку робить Олена Миколаївна Семеног для того, щоб кожен студент черпав для себе те раціональне зерно, яке в майбутньому зможе прорости в ЛЮДИНУ з великої літери.
З повагою і найкращими побажаннями студентки V курсу - Калин Аліна та Чайка Яна.

28. Невидайло Мирослав Миколайович   (21.11.2014 22:12) E-mail
0   Спам
Новi книги сучасного українського письменника! Найкращий подарунок вчительцi! 4-томник днiпропетровського письменника Миколи Гавриловича Невидайла (1923-2012)! М.Г. Невидайло - член Нацiональної Спiлки письменникiв України, лауреат двох лiтературних премiй: iменi Олеся Гончара та iменi Валер'яна Пiдмогильного. Вiн - український Солженiцин, послiдовник Iвана Багряного та Олеся Гончара. Пише про ГУЛАГ, вiйну i сучаснiсть. Його творчiсть буде вивчатись в унiверситетах! Замовити всi 4 книжки Миколи Гавриловича Невидайла (роман про ГУЛАГ, повiстi та оповiдання, нариси з iсторiї України, публiцистика):(056) 792-57-65, 0-98-486-22-74 (CМС не слати!) E-mail: astral@dnp.ukrpack.net http://nmsk.dp.ua/atn/130-ljudina-ljudini-vovk.html - вiдео М.Г.! www.naviky.dp.ua - проза М.Г.!

27. Дар'я Порохня   (20.11.2014 20:16) E-mail
0   Спам
Я зовсім недавно почала вивчати курси Олени Миколаївни Семеног "Культура наукової української мови" та "Етнолінгводидактична культура вчителя-словесника". Дисципліни серйозні, важливі для мене як майбутнього вчтеля-словесника, але під керівництвом нашого виклдача їх вивчати простіше. Коли перебуваєш на парі Олени Миколаївни Семеног, одразу поринаєш у світ високого, духовного. З її вуст кожне слово звучить як містерія, саме тому виклад матеріалу є нестандартним. а отже й запам'ятовується легко. Напевно, якби не Олена Миколаївна, я б не дізналася за такий проміжок часу стільки цікавого про минувшину нашої держави, про високе звання слова як наукового поняття. Шановна Олено Миколаївно! Я дякую Вам за вашу майстерність, за ваш стимул до самоосвіти. Щиро вдячна, Ви змусили мене по-новому поглянути на власне майбутнє у контексті педагогічної освіти.
З повагою, студентка V курсу СумДПУ ім. А. С. Макаренка, Порохня Дар'я

26. Аліна   (23.05.2014 01:37) E-mail
0   Спам
Шановна Олено Миколаївно! Щиро дякуємо Вам за тепло, яке ми отримували на кожному Вашому занятті. Ви чесно плекаєте у вихованців український дух, українське слово. Ви даруєте любов до вчительських і дослідницьких теренів, показуєте високі зразки фахової педагогічної та наукової діяльності. Бажаємо, щоб Ваше серце і надалі пульсувало любов'ю до рідного університету, до улюбленої справи, до колег і студентів. Нехай доля не шкодує Вам своїх щедрот, а люди – теплих слів та визнання. Низький Вам уклін!
З повагою, магістрантка Інституту філології Мусієнко Аліна

25. Олена Микитенко   (22.05.2014 16:49) E-mail
0   Спам
Олено Миколаївно! Дякуємо Вам за той цікавий матеріал і досвід, яким поділилися з нами. Всім дуже приємно буде згадувати про спілкування з Вами. Ви - зразок мудрої, успішної і сучасної жінки. Саме такого педагога, науковця потребує сучасність. Нехай усе, що плануєте, реалізується, завжди щастить, а навколо Вас панує любов і повага.

24. Шелестюк Оксана   (21.05.2014 21:43)
0   Спам
Шановна Олено Миколаївно, дякую Вам за Вашу самовідданість, за те, що Ви завжди підтримували всі наші починання, стали для кожного з нас порадником і другом.
Через терни до зір
Нас вели ви у холод і спеку.
Ваша думка жива проросла, наче парость лози.
Разом з вами ми йшли
У країну близьку і далеку,
В ті краї, де пізнанню немає межі.
Низький Вам уклін!
З повагою, магістрантка Шелестюк Оксана.

23. Артем Купрієнко [Артем]  (21.05.2014 20:47) E-mail
0   Спам
Шановна Олено Миколаївно!!!
Дякую Вам за ті моменти, коли Ви віддавали частину себе нам, студентам. Посіяне зерно знань у наших душах проростало з кожним Вашим словом. Якості, якими наділив Вас Бог: доброта, відповідальність, чистота думки, щирість та інші найсвітліші, були і є для мене взірцевими. Проте я хотів би відзначити Вашу "сучасність", яка дала змогу ще краще осягнути Ваші глибокі думки.
Нехай Бог дарує Вам своє благословення, наділяє силою, натхненням, здоров'ям, творчим духом.
З повагою, магістрант Інституту філології (261 група) Купрієнко Артем

22. Олена Савчук   (23.02.2014 13:34)
0   Спам
Шановна, Олена Миколаївно!
Щиро вдячна за цікаві лекції, доброзичливу атмосферу на ваших парах, особистий приклад професіоналізму, людяності, щирості, за ваше бажання поділитися своїм досвідом. Бажаю Вам і Вашій родині міцного здоров’я, щастя, творчого натхнення. Прийміть будь-ласка в подарунок мої віршовані рядки:
У світлі знань науки про сучасність
Постать Вчителя прекрасна постає,
Надихає нас на відкриття й моральність
Світу, що дослідник пізнає.
Ми крокуємо дорогою незнаною
В напрямку «Країни пізнання»,
Упевненість Олено Миколаївно
Вкладає в розгублені серця.
Особистим прикладом показує
Барви мови наукового творіння,
Шлях «від терни до зірок» підказує
Через працелюбність і терпіння.

З повагою,
аспірантка СДПУ імені А.С.Макаренка
Савчук Олена

21. Олександр Ушкаленко   (21.02.2014 22:01)
0   Спам
Шановна, Олено Миколаївно!
Вітаю Вас у міжнародний день рідної мови зі святом української мови.
Щиро дякую Вам за отримані, так необхідні для кожного з нас знання, в яких відчувалася нестача. Я впевнений, це допоможе кожному з нас скоротити шлях до мети.
Щастя, добра, нових здобутків на науково-педагогічній ниві.
З повагою,
аспірант СумДПУ ім. А.С.Макаренка
Олександр Ушкаленко

20. Олександра   (21.02.2014 08:23) E-mail
0   Спам
Шановна Олено Миколаївно! Хочу висловити Вам щирі слова вдячності за ті безцінні знання, якими Ви з нами поділилися в межах курсу "Культура наукової української мови". Вважаю, що лише людина з великим життєвим і науковим досвідом, величезним талантом, безмежним творчим потенціалом, широким свідоглядом може привнести у свою справу так багато нового, як це робите Ви!!!! Переконана, що всі знання, отримані на заняттях, стануть у нагоді молодим науковцям під час роботи над дисертаціями. Дякую за Ваші настанови!
Нехай Господь дарує Вам здоров`я, творчої наснаги, талановитих "наукових дітей"!
З повагою, Олександра

19. Ірина   (20.02.2014 23:15)
0   Спам
Шановна Олено Миколаївно!
Дозвольте звернутися до Вас зі словами щирої вдячності за плідну співпрацю під час прослуховування курсу «Культури наукової української мови», за неоціненний педагогічний досвід та вмілий вплив на формування нас як особистостей, як молодих науковців.
Буду згадувати Ваші цінні настанови у своїй подальшій роботі, прислухатися до слушних порад щодо ведення дослідницької діяльності. Споглядання мовної культури на науковому рівні – невід'ємна частина педагогічної майстерності викладача. «Із мови починається людина»…
З повагою, аспірантка Сумського педагогічного університету імені А.С.Макаренка, Рожко Ірина.

18. Євген   (20.02.2014 23:12)
0   Спам
Шановна Олено Миколаївно!
Щиро дякую Вам за курс лекцій "Культура наукової української мови". Завдяки таким людям як Ви, наша рідна мова розквітає і розкривається в новому цікавому світі як для професійних педагогів так і для звичайних людей, відкриваючи захопливі сторінки її розвитку і вживання. Користуватися Вашими надбаннями зможе кожен, хто хоче бути освіченою, грамотною людиною, яка вільно розмовляє рідною мовою. Бажаю Вам натхнення в Вашій роботі.
З повагою,
аспірант СумДПУ ім. А.С. Макаренка
Євтушенко Є.Г.


Ім`я *:
Email *:
WWW:
Код *: