Вітаю Вас, Гість

Гордієнко Валентина Павлівна

 

1979 року народження, місце народження – м. Суми.
У 2001 р. закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка за спеціальністю ”Українська мова і література та іноземна (німецька) мова” (диплом з відзнакою). Протягом навчання цікавилася проблемами української мови і мовознавства, брала участь у студентських мовних олімпіадах.
З 2001-2003 р.р. – вчитель української мови у приватній школі, м. Суми.
З 2004 р. до цього часу працює викладачем мовних дисциплін Торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету. У 2007р. за значний внесок в організацію навчального процесу, творчу працю по підготовці висококваліфікованих спеціалістів Гордієнко В. була нагороджена грамотою ТЕК КНТЕУ. У 2014р. нагороджена грамотою Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.
20 лютого 2013р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Професійно-мовленнєва підготовка майбутніх молодших спеціалістів біржової діяльності».
Автор наукових робіт, присвячених формуванню професійного мовлення і професійно-мовленнєвої культури студентів коледжу.
Коло наукових інтересів – проблеми формування фахової самоідентифікації і фахової мобільності студентів через опанування професійного мовлення.

 

Її роботи:

Професійно-мовленнєва підготовка майбутніх молодших спеціалістів біржової діяльності (автореферат)

Українська мова (за проф. спрямуванням). Методичні рекомендації для самостійної роботи